LEVORG

Inovácie vytvárajú štýl

   Spojenie špičkového dizajnu a dokonalých technológií
Modelové rady

2.0i PREMIUM

2.0i STYLE

SUBARU LEVORG je vozidlo vytvorené pre všetkých, ktorí žijú aktívne a každý okamih chcú využiť naplno. Vďaka svojej všestrannosti sa Levorg dokáže prispôsobiť každej situácii – od bežných povinností až po športové aktivity, vášne a koníčky, ktoré robia váš život plnohodnotnejší.

Hmlové LED svetlá*

Nový štýlový dizajn hmlových LED svetiel a ich rámikov umocňuje široký a nízky postoj agresívnejšej prednej masky modelu Levorg, pričom zdôrazňuje výkonnostný potenciál vozidla.

18-palcové hliníkové disky

Nový dizajn hliníkových diskov ešte viac akcentuje pocit dynamiky a dáva Levorgu modernejší a štýlovejší vzhľad.

Bezkľúčový vstup a štartovanie tlačidlom*

Stačí mať pri sebe diaľkový ovládač a predné dvere alebo batožinový priestor môžete odomknúť jednoduchým uchopením kľučky a motor naštartovať stlačením tlačidla.

Elektricky ovládané posuvné a vyklápacie strešné okno*

Veľké strešné okno, zasúvajúce sa dovnútra strechy, s manuálne ovládanou roletkou poskytuje panoramatický výhľad z vozidla a prináša čerstvý vzduch pre cestujúcich.

Inteligentné spätné zrkadlo

Jedným kliknutím dokážete inteligentné spätné zrkadlo prepnúť do režimu monitora cúvacej kamery, ktorá je umiestnená na zadných dverách. Táto funkcia prináša vodičovi čistý a jasný obraz o situácii za vozidlom aj v prípade, keď výhľad cez zadné okno blokujú pasažieri, alebo batožina.

Výškovo a hĺbkovo nastaviteľný volant

Výškovo a hĺbkovo nastaviteľný volant vám umožní nájsť si tú najkomfortnejšiu polohu na šoférovanie.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke Subaru Slovakia